ЩО ЛОРАК ПРИХОВУВАЛА 8 РОКІВ?
Постійно гастролююча по Росіі українська співачка Ані Лорак можливо зраджувала свого чоловіка.
Це помітили користувачі у інтернет мережі по фото ії дочки Софії, яка дедалі більше схожа не на свого екс-чоловіка Мурата, а на репера Мота.Ані Лорак вже понад двадцять років на великій сцені і знайома з багатьма артистами, з деякими з них навіть записувала зіркові дуети. Одним з найбільш пам'ятних став творчий союз Лорак з 29-річним репером Матвієм Мельниковим (Мотом), адже їх спільна пісня в 2017 році «Сопрано» буквально підірвала хіт. Однак не виключено, що співачка і репер були знайомі задовго до свого зоряного дуету.

У Мережі почали з'являтися чутки про таємний роман Мота і Ані Лорак, яка старша за репера на цілих 12 років. Більш того, після народження дочки співачки Софії з кожним роком помітно очевидну схожість дівчинки з Мотом - густі брови, овал обличчя, ніс і навіть розріз очей. Так невже молодий репер є біологічним батьком дочки Кароліни?


Не виключено, що Лорак і Мот могли познайомитися багато років тому на одному з фестивалів, де брали участь і заміжня співачка, можливо, піддалася швидкоплинному захопленню. Якщо чутки виявляться правдивими, то виходить, що Кароліна 8 років приховувала від чоловіка і публіки свій великий секрет. Інакше як тоді можна пояснити, що дочка росте дуже схожою на Мота?


Але можливо, що тут перемогла східна кров, адже колишній чоловік співачки громадянин Туреччини Мурат Налчаджиоглу, і дівчинка могла піти в нього. Не можна повністю стверджувати, що Лорак зраджувала Мурату, можливо зовнішня схожість Софії і Мота - лише звичайний збіг.


Категория: Скандали | Добавил: paparazzi (12.01.2020)
Просмотров: 15 | Теги: Ані Лорак, Софія, гени, Мот, зіркова зрада, Мурат
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
close