Тина Кароль: В ожидании чуда
Співачка Тіна Кароль, незважаючи вже на 8-ий місяць вагітності, все ніяк не іде у декрет.

Натомість зірка з черевцем робить досить сміливий крок - за прикладом Крістіни Агілери, Ніколь Кідман та енної кількості закордонних зірок, Кароль роздягається...

Причому спокушали на зйомку Тіну досить довго. Переговори з її менеджментом велися близько трьох місяців. Сама фотозйомка вагітної співачки тривала шість годин.

 

Окрім того, що Тіна оголила деякі частини свого тіла, вона привідкрила й деякі подробиці стосовно своєї вагітності.

В інтерв'ю журналу "VIVA!" вона зізналася, що заздалегідь вирішила не дізнаватися про стать дитинки.

"Звичайно, було цікаво. Але з самого початку ми домовилися з лікарем, що він не буде нам повідомляти стать дитини. Звичайно, пару разів я не стрималася, цікавість мене з'їдала. Але доктор домовленості не порушив, що й на краще, адже ми з Женею чекаємо не хлопчика або дівчинку, а чекаємо на наше чудо - нашу дитину", - поділилася Тіна в інтерв‘ю.

 

Та й кілька варіантів імен, як чоловічих, так і жіночих, вже є. Тільки називати вона їх не схотіла, поки що.

"Особливо зараз, коли я відчуваю, що незабаром стану мамою, у мене все більше розвивається інстинкт самозбереження і приходить ні з чим не зрівнянне відчуття материнства", - додає артистка.

 

З приводу ж слабкостей, властивих більшості вагітних капризів, примх, Кароль зізналася:

"Безумовно, я буваю примхливою і сентиментальною, можу розплакатися майже без приводу. Але у той самий час, якихось особливих забаганок, мовляв, хочу чого-небудь о другій годині ночі, собі не дозволяю".

 

"Що стосується продуктів, звичайно, з'явилися особливі пристрасті: полюбився сир і все, що з нього роблять, - запіканки, сирники, сирні торти. Також стала не байдужа до волоських горіхів, яблук, томатного соку. А от від кави й соленої, гострої їжі утримуюся", - додала вона.

Нагадала Тіна, що народжуватиме в одній з українських клінік і додала, що чоловіка свого, продюсера Євгена Огіра на пологи не пустить.

 

"На це у мене своя принципова позиція: я довіряю нашим лікарям і нашій медицині, і не підтримую думку, що тільки за кордоном кваліфікованіші фахівці", - пояснила співачка.

Між іншим, зараз Тіна продовжує роботу на студії над новим альбомом і репетирує новорічну сольну програму з музикантами. Нагадаємо, вже у грудні зірка планує повернутися на сцену. А до пологів Тіни Кароль лишаються лічені тижні...

 Источник: http://"VIVA!"
Категория: Звездные откровения | Добавил: admin (16.10.2008)
Просмотров: 2501 | Комментарии: 5
Всего комментариев: 4
4 Осенька  
Мне кажеться глупо сниматься во время беременности ещё один способ заробатывания денег.Хотя я против Тины не чего плохого не имею в виду.

3 111  
идиоты кто против-тина супер!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Тарас  
Красивая женщина.Красавица даже во время беременности.Супер!

1 Paul  
"Причому спокушали на зйомку Тіну досить довго. Переговори з її менеджментом велися близько трьох місяців. "

Если честно, фотосессия напрягает. И совсем не вид беременной женщины, а скорее выбор темы для зарабатывания денег - как газетчиками так и певицей.


Имя *:
Email *:
Код *:
close